COACHING I MENTORING

W 2015 roku International Coaching Federation przeprowadziło badania na ponad 500 firmach, w których respondenci wskazywali jednoznacznie, że 63% firm, które zainwestowały w relację coachingową odnotowały wzrost dochodu ponad przeciętny uzyskany w branży. Czy to może być przypadek? Tego się nigdy na pewno nie dowiemy, ale to do czego jesteśmy przekonani, to fakt że efekty kadry zarządzającej, z którą pracujemy widać czarno na białym.  Sprawdź jak wiele daje rozwój potencjału menedżera, dyrektora lub członka zarządu w Twojej firmie.

COACHING

To interaktywny proces, który pomaga pojedynczym osobom lub zespołom w przyspieszeniu tempa rozwoju, osiągnięciu celów i polepszeniu efektów działania. Poprzez odpowiednie narzędzia i metody pracy profesjonalny coach prowadzi klienta przez proces ustalania celów, optymalizacji działań, podejmowania decyzji i znajdowania  odpowiedzi. Coaching  dąży do wydobycia rozwiązań z wnętrza klienta.

MENTORING

Oparty jest na relacji partnerskiej, a jego podstawę stanowi rozwój konkretnych umiejętności. Mentor występuje w roli greckiego nauczyciela bazując na doświadczeniu swoim i klienta, przekazuje i daje mu dostęp do wiedzy, która podnosi jego kompetencje w wybranym obszarze. Ponadto, ułatwia mentorowanemu drogę, wskazuje gdzie mogą wystąpić błędy i co najlepiej zastosować w zależności od sytuacji.

CO GWARANTUJEMY?

Szybkie postępy

Indywidualne i skuteczne prowadzenie rozłożone w czasie.

Mierzalne efekty

Każda sesja to sprawdzenie postępów w rozwoju.

Plan działania

Indywidualna i gotowa do wdrożenia strategia działania.

Narzędzia i ćwiczenia

Innowacyjne i praktyczne metody zmiany osobistej.

Indywidualna opieka

Bliska relacja coacha lub mentora z klientem.

Wzrost motywacji

Większa satysfakcja i zadowolenie z pracy.

FORMY WSPÓŁPRACY

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Przed rozpoczęciem współpracy zawsze omawiamy kontrakt ze sponsorem (przełożonym) i coachee (osobą, z którą mają być realizowane sesje indywidualne) w naszym biurze w Poznaniu lub w siedzibie klienta. Możliwe są też spotkania na terenie Warszawy. Najlepszym sposobem na zorientowanie się w tym, czym naprawdę jest coaching dla menedżerów czy sesje mentorskie, to zorganizowanie rozmowy, podczas której przedstawimy wszystkie szczegóły. Będzie to też świetna okazja, żeby rozwiać pojawiające się wątpliwości. W szczególności, jeśli korzystacie Państwo pierwszy raz z tego typu usługi, wskażemy drogę jak przekonać i zachęcić do tego pracowników. Zapraszamy do kontaktu!

+48 722 019 061

kontakt@trainbrain.com.pl

Zostaw wiadomość!