REFERENCJE

ZOBACZ Z KIM WSPÓŁPRACOWALIŚMY

Naszym największym atutem jest różnorodne doświadczenie w pracy z wieloma branżami, co daje nam możliwość przenoszenia dobrych praktyk i rozwiązań do różnych środowisk biznesowych. Na prośbę naszych klientów przesyłamy drogą mailową jeszcze więcej referencji, niżeli te które są dostępne poniżej. Przykładowo, to czym możemy się pochwalić, to że współpracujemy m. in. z Business Centre Club, organizacją która zrzesza przedsiębiorstwa powyżej 80 mln przychodów złotych rocznie. Zjedź niżej i dowiedz się więcej.

PRZYKŁADOWE PISEMNE REFERENCJE, KTÓRE OTRZYMALIŚMY

Referencje w liczbach

pisemnych referencji
udanych projektów szkoleniowych
godzin szkoleniowych

Wiele z naszych projektów to złożone procesy szkoleniowe, na które składa się wiele warsztatów i szkoleń. Realizujemy je przy pomocy modelu SEB, co gwarantuje mierzalność efektów po przeprowadzonych działaniach szkoleniowych. Jesteśmy nastawieni na efekty biznesowe, a nie naukę dla samej nauki.

SZUKASZ CZEGOŚ KONKRETNEGO?

Zapraszamy do kontaktu mailowego, jeśli poszukujesz konkretnych informacji na temat naszego doświadczenia w danej branży, przykładowo realizowanych projektów szkoleniowych czy informacji o doświadczeniu jednego z wybranych naszych trenerów. Na prośbę naszych klientów przesyłamy case studies, czyli przypadki szkoleniowe i warsztatowe z jakimi mieliśmy do czynienia i w jakich branżach, bez podawania nazwy firmy. To dodatkowy atut świadczący o tym, że nasze usługi szkoleniowe, to coś więcej!

Zostaw wiadomość!