REFERENCJE

ZOBACZ Z KIM WSPÓŁPRACOWALIŚMY

Naszym największym atutem jest doświadczenie w pracy z różnymi branżami, co daje nam możliwość przenoszenia dobrych praktyk i rozwiązań do różnych środowisk biznesowych. Współpracujemy m. in. z Business Centre Club, organizacją która zrzesza przedsiębiorstwa powyżej 80 mln przychodów złotych rocznie. Zatrudniamy ekspertów,  którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży trenerskiej, jesteśmy wpisani do rejestru instytucji szkoleniowych, wystawiamy numerowane i hologramowane certyfikaty.

PRZYKŁADOWE PISEMNE REFERENCJE, KTÓRE OTRZYMALIŚMY

 

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

 

GODZIN SZKOLENIOWYCH

 

UDANYCH PROJEKTÓW SZKOLENIOWYCH

Zamawiając szkolenie dla specjalistów, menedżerów czy kadry zarządzającej, oczekujesz wymiernych efektów. Naszym priorytetem są profesjonalne szkolenia dla firm nie tylko w Poznaniu i Warszawie, lecz na terytorium całej Polski, dlatego na pierwszym miejscu stawiamy analizę potrzeb klienta. Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Chcemy dokładnie wiedzieć, czego potrzebuje Twoje przedsiębiorstwo. Indywidualne podejście i program szkoleniowy dopasowywany pod uczestników to miernik naszej rzetelności, a odczuwalny postęp po szkoleniu lub warsztacie dla firmy odzwierciedla nasz profesjonalizm.

SZUKASZ CZEGOŚ KONKRETNEGO?

Zapraszamy do kontaktu mailowego, jeśli poszukujecie Państwo konkretnych informacji na temat naszego doświadczenia w danej branży, przykładowo realizowanych projektów szkoleniowych czy informacji o doświadczeniu jednego z wybranych naszych trenerów.