WYSTĄPIENIA PUBLICZNE I PRZYGOTOWYWANIE PRZEMÓWIEŃ

Dobrze przygotowane i zaprezentowane przemówienie to połączenie finezji, umiejętności krasomówczych i jakość słowa, czyli treść przekazana w taki sposób, który pozwala na osiągnięcie zamierzonego przez mówcę celu. Jeśli chcesz zainspirować widownię, pozwolić jej utożsamić się z tym co przekazujesz i zaprezentować się jak profesjonalista, to trafiłeś idealnie. Przygotujemy Cię do tego lub jeśli chcesz możesz wynająć nas, żebyśmy zrobili to za Ciebie.

PRZEMÓWIENIA PUBLICZNE SĄ JAK GRA NA INSTRUMENCIE, MUZYKA MUSI PŁYNĄĆ PROSTO Z GŁĘBI TWOJEGO SERCA

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Profesjonalne przygotowanie do wygłoszenia mowy

Nasz ekspert od wystąpień publicznych spotka się z Tobą i opracuje od A do Z przemówienie, które chcesz wygłosić. W zależności od potrzeby przekaże Ci wszystko, co powinieneś wiedzieć i umieć, żeby wypaść jak najlepiej. Wspólnie przećwiczycie i doszlifujecie każdą minutę Twojego wystąpienia publicznego.

Wystąpienie publiczne na zamówienie przez mówcę zawodowego

Jeśli chcesz zaskoczyć swoją widownię lub zaprezentować coś wyjątkowego, to oferujemy Ci możliwość wynajęcia i skorzystania z usług mówcy profesjonalnego, który zgodnie z wytycznymi wygłosi mowę na dowolny temat w sposób dopasowany do odbiorców. Gwarantujemy, że to wystąpienie będzie ekscytującym przeżyciem.

Jeśli chcesz naprawdę dobrze...

– poprowadzić wykład biznesowo-szkoleniowy,

– wygłosić przemówienie okazjonalne lub okolicznościowe,

– zademonstrować się, podczas mowy motywacyjnej lub power speech,

– przygotować wystąpienie na konferencję lub targi branżowe,

– przekonać pracowników Twojej firmy do zmiany sposobu myślenia…

… nie zastanawiaj się dłużej. Dobra mowa to solidna inwestycja, która zostaje w pamięci słuchaczy na długi czas i pozwala osiągnąć kilka celów za jednym razem.

OBEJRZYJ I POSŁUCHAJ NASZYCH EKSPERTÓW, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY

Wśród naszych mówców mamy mistrzów Polski i finalistów Europy w wystąpieniach publicznych. Ludzi przeróżnych profesji, jeden z nich włada 8 językami biegle, inny występował na jednej scenie z prof. Miodkiem lub Cialdinim.

MICHAŁ GRZEŚKOWIAK

Michał jest naszym mówcą poliglotą, dlatego że mowę może wygłosić, aż w ośmiu różnych językach! Jest trenerem wystąpień publicznych i strategii nauki języków obcych, ale prywatnie nazywamy go człowiekiem orkiestrą, dlatego że ma naprawdę wiele zainteresowań i pasji, którymi chętnie się dzieli w swoich opowieściach ze sceny. Doskonale wie jak łączyć storytelling z wartością biznesową niezależnie od branży!

KACPER BIŁOZOR

Nazwisko sugeruje, że mamy do czynienia z dinozaurem, ale nic bardziej mylnego. Kacper to mówca techniczny, który ewaluuje i poprawia nawet zaawansowanych mówców z doświadczeniem. Jego ton głosu i pewność siebie bije ze sceny przez co trafia nawet do najbardziej wymagających słuchaczy. Z resztą polecamy obejrzeć jego próbkę obok, na której nawet pomimo że znajduje się w spodenkach, to robi wrażenie!

MICHAŁ ŁĘGOWSKI

Michał nie znosi kompromisów na scenie. Nie schodzi z niej dopóki nie przekona do siebie swoich słuchaczy, a robi to doskonale ponieważ cele sceniczne często osiąga np. przy pomocy pracy z obiekcjami. Świetnie sprawdza się w wystąpieniach merytorycznych, jego mocną stroną jest to, że prowadzi ciągły dialog z publicznością i nie pozwala się nudzić. O tym, że potrafi zaskoczyć wie każdy kto kiedykolwiek go słuchał…

MICHAŁ ZAWADKA


Człowiek, który potrafi zainspirować nie tylko dorosłych, ale nawet dzieci i młodzież! Jest urodzonym optymistą z wyjątkowym podejściem do życia, co widać w każdej jego mowie. Często ma okazje prowadzić największe wydarzenia w Polsce, dlatego że jest zawodowym konferansjerem. Kim jeszcze? Aktorem, lektorem i nie tylko, a w 2013 roku został nominowany do Głównej Nagrody za Upowszechnianie Czytelnictwa Polskiej Sekcji IBBY.

JERZY ZIENTKOWSKI

Złośliwcy mawiają, że Jerzy to osoba, którą się kocha albo nienawidzi, a już na pewno zapada w pamięć. Jest autorem kilku książek o przemawianiu i zjadł zęby na biznesie, dlatego doskonale trafia w potrzeby naszego klienta biznesowego. Jedno z jego wystąpień dostępnych na YouTube ma ponad 200 000 wyświetleń. W każdym odnajdzie jego indywidualny styl przemawiania i przygotuje do roli profesjonalisty na scenie w każdym calu.

PRZYKŁADOWE KORZYŚCI

Osiągnięcie zamierzonego celu

Przekonasz, zainspirujesz lub rozbawisz publiczność.

Dopasowana treść przekazu

W zależności od sytuacji i potrzeb wiemy jak do kogo mówić.

Podniesienie prestiżu sytuacji

Ty lub nasz ekspert zrobicie najlepsze wrażenie.

Indywidualna opieka

Trzymamy rękę na pulsie i dbamy o to, żeby wyszło idealnie.

Podnieś swoje umiejętności krasomówcze i zrób wrażenie na swoich słuchaczach niczym Luciano Pavarotti lub pozwól nam zrobić to za Ciebie. Efekt gwarantowany!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Z miłą chęcią wytłumaczymy wszystko dokładnie telefonicznie i mailowo. Każde wystąpienie zależy od wielu różnych czynników m.in. od celu, grupy odbiorców, zaplecza technicznego i atmosfery wydarzenia. Chcemy zadbać, o to żeby wykonana przez nas usługa była warta inwestycji. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów.

+48 722 019 061

kontakt@trainbrain.com.pl

Zostaw wiadomość!