Michał Michalski

Psycholog, mówca, trener biznesu

Jest psychologiem oraz ekspertem w psychologii zmiany i budowania nawyków. Jest pasjonatem psychologii praktycznej, w szczególności dotyczącej nawyków, silnej woli i prokrastynacji, w których to zagadnieniach nieustannie się rozwija. Jest autorem książki “Jak zmienić nawyki i wzmocnić silną wolę”, która na czynniki pierwsze rozkłada temat nawyków i za pomocą potwierdzonych badaniami naukowymi informacji pomaga czytelnikom zbudować wytrwałość w realizacji założonych celów. W Trainbrain Michał jest szkoleniowcem przede wszystkim z zakresu budowania nawyków. Jednak posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń również ze sprzedaży, komunikacji, umiejętności miękkich, wystąpień publicznych oraz kompetencji psychologicznych. 

Michał jest też mówcą, trenerem biznesu oraz dyrektorem działu kompetencji miękkich w firmie Growth. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu organizacjami. W latach 2017-2018 pełnił funkcję prezesa SL Olimpii Poznań. W pracy zawodowej opiera się o praktyczną wiedzę, potwierdzoną badaniami naukowymi – współpracuje z naukowcami zajmującymi się badaniami w obszarze biznesu.

Występuje też jako prelegent na największych konferencjach biznesowych w Polsce. Dodatkowo prowadzi bloga o nawykach i silnej woli: www.michalmichalski.com.  

Prywatnie Michał jest aktywnie trenującym sportowcem. Pięciokrotnie występował na Mistrzostwach Polski w konkurencjach: wieloboju oraz skoku o tyczce. Uwielbia łączyć dwie swoje największe pasje – psychologię i sport.  Prywatnie digital nomad (obecnie Gran Canaria) i surfer.

Przykładowe tematy szkoleń:

– Budowanie nawyków krok po kroku,

– Naukowe metody wzmacniania silnej woli i budowania wytrwałości,

– Trend nawyków w marketingu 5.0 – marketing oparty na nawykach klientów,

– Wykształcenie kluczowych nawyków w organizacji,

– Trening efektywnej komunikacji – empatyczne słuchanie, redukacja szumów komunikacyjnych, itp.,

– Trening wystąpień publicznych – sztuka opowiadania, angażowania i zarządzania energią grupy,

– Sprzedaż ze sceny – trening sprzedaży jeden do wielu. Produkty, usługi i idee.

– Mowy inspiracyjne i motywacyjne dobrane do potrzeb.

*Napisz do nas, jeśli chcesz otrzymać biografię trenera w formacie .PDF