Co nas wyróżnia

Trenerzy

specjaliści, praktycy, zmotywowani do uczenia innych, aktywni zawodowo również poza TrainBrain, młodzi, pełni entuzjazmu, skracający dystans z uczestnikami

Programy

autorskie, sprawdzone, intensywne, zorientowane na praktykę, przynoszące realne rezultaty i opierające się na dokonaniach uznanych autorytetów w swoich dziedzinach,

Doświadczenie klienta

to, czym może poszczycić się firma szkoleniowa to również doskonała obsługa, gwarancja jakości, świetna sala i catering, nieformalna atmosfera, dobra dostępność szkoleń dzięki lokalizacji (Wielkopolska) i częstym terminom, elastyczne, indywidualne podejście

Czym są umiejętności niespecjalistyczne?

W dużym skrócie to wszelakie umiejętności miękkie, jak określają to inne firmy szkoleniowe, chociaż my nie lubimy tego tak nazywać. Nie uczono nas o nich w szkole, później przez wiele lat były lekceważone, lecz dzisiaj są uznawane za główny filar sukcesu zawodowego i osobistego. Nie traktujemy ich jak wisienki na torcie. Specjalizujemy się właśnie w nich i to one są najważniejsze dla naszej firmy szkoleniowej.

Opinie klientów

“Ciekawe i inspirujące szkolenie-warsztat. Pozwala docenić zalety pracy w zespole oraz pobudza kreatywność.”

 Krzysztof Wysocki
Krzysztof Wysocki

 PRAWNIK, CZŁONEK ZARZĄDU GWW.pl

1

“Przeprowadzone w bardzo komfortowych warunkach i miłej atmosferze przy pełnym zaangażowaniu osoby prowadzącej. Szeroki zakres materiałów. Słowem: pełna satysfakcja. Cieszę się, że tu przyszłam. Wyszłam zmotywowana i pełna chęci do działania.”

Monika Musiał
Monika Musiał

właścicielka studia tańca PURE DANCE Studio

2

“5 gwiazdek! Po szkoleniu w Poznaniu jestem w stanie zrozumieć wszystkie grupy współpracowników, wzbogaciło mnie w empatię, zachęciło do analizy otoczenia. Myślę nad nowymi drogami rozwoju, wielkie plany.”

Agnieszka Bukowska-Jóźwicka
Agnieszka Bukowska-Jóźwicka

Account Manager w: Interactive Solutions / Saatchi&Saatchi Poland

3

“Bardzo dobra organizacja i zakres materiału zgodny z tematem. Na pewno przydadzą mi się poznane tutaj metody organizacji własnego czasu i wykorzystam je w swoim codziennym życiu. Z miłą chęcią wezmę udział w kolejnych szkoleniach.”

Dominika Nowak
Dominika Nowak

podróżniczka

4

“Wyjdę z tego szkolenia zainspirowana i zmotywowana do działania. Mam nadzieję, że motywacja utrzyma się we mnie jeszcze długo. Cieszę się, że nie skupiliśmy się tylko na pracy i życiu zawodowym, ale też na poświęceniu i zaplanowaniu czasu na nasze pasje, marzenia i rodzinę. Poznałam kilka technik, które jeszcze dziś wprowadzę w życie! Mam nadzieję, że zmienię się na lepsze i będę miała więcej czasu. :)”

Izabela Jakubiuk
Izabela Jakubiuk

specjalista ds. obsługi klienta w Business Link, studentka na Politechnice Katalońskiej

5

“Szkolenie zawierające duży zakres wiedzy i co najważniejsze, pokazane było to jak tę wiedzę wykorzystać można w praktyce, choćby jeszcze tego samego dnia. W pełni merytoryczne i ciekawie przygotowane do tego stopnia, iż pomimo nieprzespanej nocy utrzymywałem wagę do samego końca.”

Daniel Adamiak
Daniel Adamiak

Manager ds. sprzedaży w SalesMiles

6

“Świetna organizacja, przyjazne miejsce, realizacja zamierzonego programu, plus za materiały. Zgodność produktu z opisem. Przyjazna i nie szkolno-akademicka atmosfera”.

ADAM ZACZENIUK
ADAM ZACZENIUK

Stocznia Gdańska S.A.

7

“Szkolenie przerosło moje oczekiwania. Bardzo bogate merytorycznie. Profesjonalnie zorganizowane. Catering, organizacja, płynność przebiegu. Szkolenie oceniam do jak najbardziej udanych i prezentowane podejście do organizacji oraz cena zachęciły mnie do wzięcia udziału w następnych szkoleniach TrainBrain”.

DOMINIK DEPTUŁA
DOMINIK DEPTUŁA

Członek Toastmasters International

8

“Warsztaty są treściwe i rzeczowe. Dobrze, że można zadawać pytania w trakcie. Kontakt z prowadzącym znakomity. Duża wiedza i ogromne doświadczenie robią wrażenie”.

MAGDALENA NASILOWSKA
MAGDALENA NASILOWSKA

matka dwóch córek

9

“Dzięki , bardzo mi się podobało, dużo merytoryki, konkretnej wiedzy i przykładów. Oby więcej takich szkoleń w Poznaniu, praca w grupach bardzo rozwojowa. PS. Pyszne kanapki”.

KLAUDIUSZ JARECKI
KLAUDIUSZ JARECKI

Manager ds. sprzedaży w SalesMiles

10

“Szkolenie poruszało bardzo ważne kwestie, które powinny zainteresować każdego. Pomogło uporządkować wiele kwestii dotyczących mojego życia prywatnego jak i zawodowego, które niby wiem jak chcę aby wyglądały, ale brakowało mi skuteczniejszych strategii działania”.

ANNA GRZEGORSKA
ANNA GRZEGORSKA

Stażystka w: Dramers S.A.

11

“Szkolenie w Poznaniu bardzo mi się podobało oraz spełniło moje oczekiwania! Poznałam ciekawe sposoby zarządzania czasem, które na pewno zastosuję w swoim życiu. Z pewnością pomoże mi to uporządkować chaos zadaniowy. Przy okazji poznałam świetnych ludzi. Super przygotowane szkolenie, świetny trener, wspaniali ludzie. Czego chcieć więcej?”

KINGA ŁĄCZKOWSKA
KINGA ŁĄCZKOWSKA

Manager ds. sprzedaży w SalesMiles

12

Poznaj naszych trenerów

Michał Łęgowski
CEO, Trener umiejętności społecznych
Michał Łęgowski

Posiada certyfikację VCC (Vocational Competence Certificate) i NSB (Neuro-Linguistic Programming in Business). Jest akredytowanych coachem ACC (International Coaching Federation). Założyciel i prezes zarządu TrainBrain Polska sp. z o.o.

Krzysztof Stola
Przedsiębiorca, Moderator Business Design
Krzysztof Stola

Od wielu lat działa w branży konsultingowej. Współzałożyciel BlueOwl Sp. z o.o., a ponadto wieloletni prezes PBDA Consulting. Twórca pierwszej w Polsce kawiarni brazylijskiej Sorrir Cafe do Brasil. Ekspert w dziedzinie doradztwa business design.

Michał Grześkowiak
Trener języków obcych i wystąpień publicznych
Michał Grześkowiak

Współczesny człowiek renesansu, poliglota władający 8 językami, TEDx Speaker, twórca projektu językowego MyLanguage oraz autor popularnego bloga rozwojowego michalgrzeskowiak.pl. Posiada ponad 8-letnie doświadczenie w branży szkoleniowej.

Norbert Piotrowski
Ekspert ds. promocji i marki, strateg biznesowy
Norbert Piotrowski

Pracuje dla wiodących marek globalnych (m.in. Seat, Nivea, Viacom) i polskich (m.in. Gr. Żywiec, Amica, Żabka, Gr. Allegro) w obszarze marketingu i komunikacji w nowych mediach. Regularnie wypowiada się w najważniejszych mediach branżowych w Polsce.

Katarzyna Czajkowska
Trener umiejętności zespołowych i miękkich
Katarzyna Czajkowska

Od lat zachwycona siłą, jaka drzemie w grupie. Realizuje warsztaty opierające się na budowaniu zespołów. Jako dyplomowany doradca personalny i akredytowany coach interesuje się metaforą jako środkiem przekazu. Posiada tytuł praktyka metody Points of You.

Poznaj resztę naszego zespołu

Katarzyna Owsianna
Account Manager
Natalia Herzog
Content Manager
Mirella Pałdyna
Public Relations Manager
Andżelika Bieńkowska
Customer Service Manager
Karol Walkowiak
Logistics Manager
Mariusz Baszczyński
Video Manager