POZNAJ NAS BLIŻEJ

JESTEŚMY TRAINBRAIN
Podnosimy poprzeczkę w branży szkoleniowej.
NASZ CEL
DŁUGOTERMINOWY

Postawiliśmy sobie wyzwanie doprowadzenia szeroko pojętego rynku szkoleniowego w Polsce do porządku, w którym klienci nie będą mieli do czynienia z szarlataństwem, pseudo-coachami i samozwańczymi trenerami motywacji. Chcemy, żeby firmy szkoleniowe w Polsce były weryfikowalne i godne zaufania, a trenerzy w nich pracujący poddawani regularnej superwizji. Nie zgadzamy się by praca trenera, coacha lub mentora była wykonywana przez kogoś bez wykształcenia, udokumentowanych kompetencji i doświadczenia w danej dziedzinie.

Zależy nam, aby edukować jak najwięcej osób w zakresie tego, czym jest profesjonalnie zaprojektowany proces szkoleniowo-rozwojowy, który przynosi namacalne efekty. Pragniemy, żeby polityka personalna w organizacjach, z którymi pracujemy jasno definiowała pojęcia około-rozwojowe, przyczyniając się do przemyślanych inwestycji w zasoby ludzkie.

NASZE WEWNĘTRZNE
PRZEKONANIE

W centrum naszego zainteresowania jest człowiek, a tym samym organizacja, która składa się z ludzi ją tworzących. Wierzymy, że zmieniając choćby jedną osobę mamy pośredni wpływ na jakość pracy całego zespołu. Jesteśmy niczym kamień rzucony w taflę jeziora, który nawet po tym jak zniknie – przez długi czas rezonuje taflę wody, której fale zataczają coraz szersze kręgi.

Jesteśmy przekonani, że ponosimy wielką odpowiedzialność za innych, ucząc nowych kompetencji, poszerzając wiedzę oraz zmieniając postawy. Staramy się, żeby środki które trafiają na cele rozwojowe, były wartościową inwestycją, a nie zbędnym kosztem trafiającym na sam koniec listy rocznego budżetu organizacji.

ZESPÓŁ TRENERÓW
TRAINBRAIN POLSKA

Nasi trenerzy to eksperci z wyższej półki z wieloletnim doświadczeniem. Każdy z nich podlega superwizji raz na trzy miesiące i regularnie dba o swój rozwój. Poznaj sylwetki kilku przykładowych trenerów z którymi współpracujemy!

187039BE-00DF-4F1B-9AC6-CF94D8C6EF1D
MICHAŁ ŁĘGOWSKI
Trener biznesu VCC®, coach PCC®

Prezes zarządu i twórca marki TrainBrain, psycholog i ekonomista. Analityk transakcyjny z certyfikatem AT-101, facylitator metodą IAF®, ekspert SEB®

Agnieszka Maruda Sperczak
AGNIESZKA MARUDA-SPERCZAK
Trener Instant Influence®, Master RMP®

Pierwszy trener w Polsce, któru posiada licencję na prowadzenie certyfikowanych szkoleń z metody Instant Influence®. Należy do SPM, VV Chapter, IACL.

Małgorzata Podoleck-1
MAŁGORZATA PODOLECKA
Trener FRIS® - style myślenia i działania

15 lat doświadczenia w zarządzaniu międzynarodowym. Przemierzyła świat od Sycylii po Sybir prowadząc szkolenia i treningi kompetencji.

Kasia Czajkowska
KASIA CZAJKOWSKA
Trener pracy zespołowej, coach ACC®

Praktyk metody „Point Of You”®, wicemistrz Polski w mowach improwizowanych. Trener FRIS®   specjalizujący się w pracy z zespołami.

Kacper Biłozor
KACPER BIŁOZOR
Trener i ekspert wystąpień publicznych

Kilkukrotny finalista i półfinalista Mistrzostw Europy w przemawianiu, mistrz Polski w mowach improwizowanych. Ekspert w dziedzinie sceny.

Aldona Kłobska
ALDONA KŁOBSKA
Trener Insight Discovery®, spiker CSR

Certyfikowany trener przywództwa sytuacyjnego Kena Blancharda. Ekspert w dziedzinie NVC z 10 letnim doświadczeniem jako trener i coach.

Wiktor Łoś-a
WIKTOR ŁOŚ
Scrum Master, trener Design Thinking

Manager ds. innowacji, mediator Gospodarczy, prawnik. Z pasji muzyk-kompozytor. Magister biznesu/MLB na Bucerius Law School w Hamburgu.

Olaf Sawajner
OLAF SAWAJNER
Konsultant biznesowy, trener zarządzania

Absolwent Harvard Business Review (ICAN Institute) oraz SWPS. Finalista TOP HR MANAGER. Posiada ponad 10 000 godzin doświadczenia na sali szkoleniowej.

Katarzyna Kata
KATARZYNA KATA
Psycholog, trener psychoedukacyjny

Autorka arteterapeutycznych, psychoedukacyjnych szkoleń dla pedagogów i terapeutów. Specjalizuje się w psychologii pozytywnej oraz narracyjnej.

Krzysztof Stola
KRZYSZTOF STOLA
Trener Design Thinking, strateg biznesowy

Trener biznesu, praktyk, przedsiębiorca. Specjalizujący się w obszarze strategicznego wykorzystania metodyki Design Thinking w produktach i usługach.

Grzskowiak Michal
MICHAŁ GRZEŚKOWIAK
Trener nauki języków obcych, poliglota

Włada biegle 8 językami. Twórca projektu językowego MyLanguage. Akredytowany coach ACC® z 10 letnim doświadczeniem trenerskim.

Jerzy Zientkowski
JERZY ZIENTKOWSKI
Mówca inspiracyjny (ACG ALS, TM®)

Rocznie przemawia do blisko 40 tys. osób. Mentoruje klientów wyższego szczebla zarządzania. Członek SPM, organizator Festiwalu Inspiracji.

agata-gorzelana-weinstok-trener-FRIS
AGATA GORZELANA-WEINSTOK
Trener biznesu SET®, trener FRIS®

Podwójny filolog (angielski i rosyjski), współtwórca pracowni lidera i Language Consult. Trener integracji zespołowej.

testimonial-team-400x372
TWOJE-PERSONALIA
przyszły trener TrainBrain

Chcesz do nas dołączyć?
Poznaj nasz trójetapowy proces weryfikacyjny i zostań certyfikowanym trenerem TrainBrain

NASI TRENERZY:
PRZECHODZĄ
PROCES WERYFIKACJI
PODLEGAJĄ STAŁEJ
SUPERWIZJI
SĄ NAJLEPSI
W SWOJEJ DZIEDZINIE
NASZE DOŚWIADCZENIE

Posiadamy blisko 150 pisemnych referencji od naszych klientów. Realizowaliśmy projekty szkoleniowe dla ponad 500 firm z różnych branż, dlatego dokładnie wiemy, czego się od nas oczekuje.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW?

Na specjalne życzenie naszych nowych klientów udostępniamy również dodatkowe materiały ukazujące nasze doświadczenie oraz realizowane projekty. Istnieje możliwość przekazania danych kontaktowych do niektórych naszych aktualnych klientów, którzy wyrazili zgodę na kontakt w celu przekazania informacji o współpracy z nami.

KONTAKT Z TRAINBRAIN

Szanowni Państwo, nazywam się Sylwia Karczmitowicz i jestem specjalistką do spraw obsługi klienta biznesowego w firmie TrainBrain. Z przyjemnością odpowiem na Państwa wszystkie pytania i wątpliwości.

sylwia-karczmitowicz-trainbrain
Sylwia Karczmitowicz
Senior Sales Manager