O NAS

JESTEŚMY KUŹNIĄ UMIEJĘTNOŚCI

Za nasz cel długoterminowy postawiliśmy sobie doprowadzenie szeroko pojętego rynku szkoleniowego do porządku, w którym klienci nie będą mieli do czynienia z szarlataństwem, pseudo-coachami i samozwańczymi trenerami motywacji. Chcemy, żeby firmy szkoleniowe w Polsce były weryfikowane i godne zaufania, a trenerzy w nich pracujący poddawani regularnej superwizji. Nie zgadzamy się z tym, żeby praca trenera lub mentora była wykonywana przez kogoś bez podstawowego wykształcenia trenerskiego.

W centrum naszego zainteresowania jest człowiek, a tym samym organizacja do której należy. To on jest podstawą wszelkich zmian, decyzji i wydarzeń, a za pomocą tego co robimy mamy pośredni wpływ na sposób myślenia, umiejętności i wiedzę każdego z kim współpracujemy. To jest powód, dla którego kochamy swoją pracę.

CO NAS WYRÓŻNIA?

TRENERZY

eksperci, praktycy, zmotywowani do uczenia, aktywni również poza TrainBrain, pełni entuzjazmu, skracający dystans pomiędzy uczestnikami.

PERSONALIZACJA

badanie potrzeb szkoleniowych, dopasowanie
i dostosowanie tematyki pod potrzeby Klienta, analiza przypadków, rozwiązywanie problemów.

PROGRAMY

autorskie, opierające się na wiedzy i dokonaniach uznanych autorytetów w swoich dziedzinach, sprawdzone, zorientowane na praktykę, przynoszące rezultaty.

DOŚWIADCZENIE

doskonała obsługa, gwarancja najwyższej jakości, świetna organizacja pracy, nieformalna atmosfera warsztatów
i szkoleń, elastyczne podejście do każdego uczestnika.

PRZYKŁADOWI TRENERZY

Przy różnych projektach szkoleniowych zatrudniamy odpowiednich ekspertów z doświadczeniem. Łącznie jest to prawie 45 ekspertów z różnych dziedzin, z którymi utrzymujemy relację. Każdy z nich jest weryfikowany naszym trójstopniowym systemem. Biografie trenerów są udostępnianie są w ofercie naszym klientom lub w przypadku szkoleń otwartych na stronie produktu.

czlonek7

Michał Łęgowski

TRENER BIZNESU I UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH

Akredytowany coach ACC (International Coaching Federation), certyfikowany trener VCC (Vocational Competence Certificate), certyfikowany mówca ACB i ALS (Toastmasters International), z wykształcenia ekonomista (w trakcie studiów psychologicznych). Ekspert w zakresie psychologii społecznej i komunikacji niewerbalnej.

Kamila Pępiak-Kowalska

TRENER BIZNESU I FRIS

Zawodowo i z wykształcenia politolog, ekonomista, pedagog i behawiorysta. Wykładowca m. in. na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytecie Szczecińskim. Twórca Ministry of Skills, projektu wspierającego rozwój kompetencji przyszłości 2020, posiada certyfikację trenerską House of Skills i FRIS.

Krzysztof Stola

STRATEGIC DESIGNER & MODERATOR BUSINESS DESIGN

Współtwórca firmy Blue Owl Sp.z o.o. świadczącej usługi w obszarze business design. Od wielu lat działający w branży konsultingowej. W przeszłości prezes PBDA Consulting. Twórca i właściciel pierwszej w Polsce kawiarni z żywnością superfood, Sorrir Superfood Cafe. Ma za sobą studia w Polsce, Rosji oraz Portugalii.

Małgorzata Podolecka

TRENER FRIS I ROZWOJU OSOBISTEGO

Posiada 15 lat doświadczenia w zarządzaniu międzynarodowym, szkoleń i treningów kompetencji w Polsce, Anglii, Rosji, Rumunii, Malcie i Estonii. Ekspert dla portalu “Zmiany w Życiu”, autorka bloga SENSIBLA, pisarka. Certyfikowany trener FRIS i dyplomowany life coach (w trakcie studiów psychologicznych)

Michał Grześkowiak

TRENER NAWYKÓW I NAUKI JĘZYKÓW OBCYCH

Poliglota władający 8 językami, twórca projektu językowego MyLanguage oraz autor popularnego bloga rozwojowego michalgrzeskowiak.pl. Ponadto, certyfikowany mówca ACG i ALB, prelegent na TEDx Speaker, perkusista i maratończyk, z wykształcenia prawnik.

Katarzyna Czajkowska

DYPLOMOWANY DORADCA ZAWODOWY, TRENER ZESPOŁOWY

Doświadczony manager HR, dyplomowany doradca zawodowy i akredytowany coach ACC (International Coaching Federation). Posiada tytuł praktyka metody Points of You i jest wykwalifikowanym ekspertem team buildingowym. Posiada certyfikację CC, CL (Toastmasters International).

Kacper Biłozor

TRENER WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH, MÓWCA PROFESJONALNY

Mistrz Polski 2016 w kategorii przemówień improwizowanych, wicemistrz Polski 2015 w konkursie ewaluacji przemówień i pięciokrotny finalista mistrzostw Europy w przemówieniach publicznych. Certyfikowany mówca na poziomie ACS, ALB (Toastmasters International).

jacek

Jacek Śledziński

INŻYNIER ZARZĄDZANIA, CERTYFIKOWANY TRENER KAIZEN

Przedsiębiorca i doradca biznesowy, ekspert Wielkopolskiego Związku Pracodawców Prywatnych – bada, diagnozuje, projektuje, konsultuje i wdraża strategie biznesowe oraz marketingowe. Lean/Kaizen, TOC, analiza strategiczna – to jego chleb powszedni. Wyróżnia się olbrzymią wiedzą praktyczną.

Z kim jeszcze współpracujemy?

Do wielu, a nawet większości projektów szkoleniowych zatrudniamy trenerów – freelancerów, którzy specjalizują się w innych dziedzinach niż my, w szczególności tych bardziej wyspecjalizowanych. Każdy kto z nami współpracuje jest weryfikowany w sposób trójstopniowy. Sprawdzamy go pod kątem umiejętności trenerskich, wiedzy z zakresu dziedziny w której szkoli i doświadczenia jakie posiada. Staramy się, również, żeby w pełni rozumiał potrzeby naszego klienta.

Uwielbiamy naszą pracę, dlatego wykonujemy ją z prawdziwą pasją. To podstawowy warunek, którego trzymamy się prowadząc szkolenia dla firm (głównie Wielkopolska, Mazowsze i nie tylko), organizując szkolenia otwarte i warsztaty rozwojowe. Opieramy się na doświadczeniu, każdego z nas tworząc w ten sposób wybuchową mieszankę dostosowaną do potrzeb klienta.

HEROES TEAM, CZYLI ZESPÓŁ TRAINBRAIN

Kto tym wszystkim zarządza? Kto organizuje szkolenia? Nie obyłoby się bez różnorodnych osobowości, które dbają o żebyśmy prężnie funkcjonowali. To zespół, który dzień w dzień pracuje, żeby dostarczać naszym klientom usługi szkoleniowe, które znacząco podnoszą kompetencje. Jesteśmy dumni z tego, że poprzez naszą pracę mamy wpływ na tysiące osób!

MICHAŁ ŁĘGOWSKI

CHIEF EXECUTIVE OFFICER

MIRELLA PAŁDYNA

CREATIVE MANAGER

ANDŻELIKA BIEŃKOWSKA

PROJECT MANAGER

MARIUSZ BASZCZYŃSKI

LOGISTICS MANAGER

KAROL WALKOWIAK

CONTENT MANAGER
Zostaw wiadomość!