Kacper Biłozor

Trener wystąpień publicznych, mentor

Jest trenerem wystąpień publicznych, mentorem mówców i — nade wszystko — pasjonatem przemówień publicznych oraz prezentacji biznesowych. Umiejętności pisarskie i oratorskie szlifował już na kierunku „Komunikacja Społeczna”, na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest współzałożycielem poznańskiego klubu mówców „POZnaj Toastmasters”, gdzie pełnił funkcje prezesa klubu oraz wiceprezesa ds. public relations.

Przygotowuje średnią i wyższą kadrę zarządzającą, pracowników kreatywnych oraz software developerów do wystąpień publicznych, na małych i dużych scenach, zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Przeprowadza warsztaty oraz sesje indywidualne, podczas których prowadzi klientów od analizy profilu widowni, poprzez przygotowanie konspektu, dobór narzędzi retorycznych, zaprojektowanie mowy ciała oraz ruchu scenicznego aż po próbę generalną w dniu wydarzenia.

Kacper jest Mistrzem Polski (2016) w konkursie improwizowanych przemówień publicznych, Wicemistrzem Polski (2015) w konkursie ewaluacji przemówień oraz trzykrotnym finalistą i dwukrotnym półfinalistą Mistrzostw Europy w przemówieniach publicznych w języku angielskim. Współpracował z wieloma znanymi markami, m.in. Allegro, ArdentCode, Business Edge, Capgemini, Grupa PZU, Kinnarps, Mondi Polska, ReBuy Polska oraz Skriware.

Kacper jest nieocenionym szkoleniowcem dla firm zainteresowanych warsztatami z wystąpień publicznych na każdym poziomie.

Zobacz Kacpra, jak przemawia w Parlamencie Europejskim:

https://youtu.be/AfIOTbWLWcg

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i poznać pełen wachlarz możliwości szkoleniowych Kacpra Biłozora.

Przykładowe tematy, które realizował w ostatnich latach:

  1. Skuteczne prezentacje biznesowe i wystąpienia publiczne.
  2. Wystąpienia typu „elevator pitch” dla właścicieli startupów.
  3. Prezentacje multimedialne dla biznesu.
  4. Techniki udzielania informacji zwrotnej.
  5. Prowadzenie efektywnych sesji Q&A.

*Napisz do nas, jeśli chcesz otrzymać biografię trenera w formacie .PDF