Katarzyna Syrówka

Akredytowana mentorka rozwoju talentów, praktyk biznesu

Jest akredytowaną mentorką rozwoju talentów i drogi zawodowej z akredytacją EMCC na poziomie Practitioner level® oraz certyfikowanym Coach Gallupa®, a także jestem ekspertką ds. budowania programów mentoringowych/talentowych (akredytacja EMCC PMQA oraz IPMA), asesorką programów mentoringowych w EMCC (na Europę) i opiekunką merytoryczną programu mentoringowego przy Fundacji Liderek Biznesu (ponad 500 uczestników). 

Jednocześnie jest praktykiem biznesu z ponad 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu strategicznym, sprzedaży i konsultingu biznesowym. 

Doświadczenie zdobywała w małych i średnich firmach oraz w międzynarodowych korporacjach o zasięgu globalnym, a także prowadząc własną firmę. Teraz rozwijam swój biznes tworząc markę Syrowka.com.

Specjalizuje się w odkrywaniu i wykorzystaniu zasobów oraz potencjału pracownika w celu podniesienia jego dobrostanu w miejscu pracy, aby skutecznie wpłynąć na jakość jego/jej pracy.

Doświadczenie swoich własnych poszukiwań zawodowych przełożyła na pomoc ludziom w ich sytuacji zawodowej. 

Pomaga rozwijać swoją drogę zawodową w oparciu o talenty, dzięki czemu rośnie i człowiek i biznes.

Inspiruje w wyborze przemyślanej drogi zawodowej. Wspiera ludzi w odkrywaniu ich potencjału, pomaga podnieść ich poczucie wartości i wspiera w zwiększaniu efektywności i realizacji celów zawodowych!

*Napisz do nas, jeśli chcesz otrzymać biografię trenera w formacie .PDF