Małgorzata Mrug

Certyfikowany coach ICC, konsultant, trenerka zarządzania

Małgorzata Mrug jest absolwentką Wydziału Nauk Społecznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiada uprawnienia pedagogiczne do kształcenia w zakresie wiedzy o społeczeństwie i przedsiębiorczości. Podyplomowo wykształcona w zakresie psychologii zarządzania, mediacji i negocjacji oraz zarządzania wartością klienta. Ukończyła Akademię Trenera na WSB w Poznaniu. Jest Certyfikowanym coachem ICC. Jest akredytowanym konsultantem Process Communication Model®, Insights Discovery, Insights Navigator, Discovery Full Circle, Extended DISC oraz TTI Success Insights, oraz trenerem zarządzania projektami w metodyce TenStepTM.

Od 23 lat jest aktywna zawodowo, a w tym 13 lat na stanowiskach menedżerskich. Swoje doświadczenie czerpie z bardzo różnych branż i kultur organizacyjnych, począwszy od jednej z największych korporacji spożywczych, po prywatną firmę telekomunikacyjną sektora MŚP. W badaniu kompetencji menedżerskich otrzymała wynik o 26% wyższy od średniej.

Małgorzata od 14 lat trenerką biznesu. Specjalizuje się w zagadnieniach szkoleniowych z obszaru praktyki menedżerskiej, zarządzania ludźmi, psychologicznych aspektów relacji interpersonalnych i efektywności osobistej oraz negocjacji. Przeprowadziła ponad 9150 godzin warsztatów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu i Polskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej.

Jednocześnie bierze udział w działaniach doradczych dla firm, które mają na celu zdefiniowanie bieżącej sytuacji w organizacji, a następnie doprowadzenie do pożądanej zmiany. Jest praktykiem w obszarach związanych z doradztwem menedżerskim, zarządzaniem zmianą w HR, przywództwem sytuacyjnym, w zakresie organizacji szkoleń i doradztwem rozwojowym z wykorzystaniem Profili Indywidualnych PCM®, Insights Discovery® lub Extended DISC®. Równolegle ze szkoleniami i usługami doradczymi, prowadzi procesy coachingowe w ramach coachingu menedżerskiego (executive coaching), coachingu narzędziowego (coaching on-the-job), coachingu rozwojowego (life coaching) i coachingu zespołowego (team coaching). Wspiera grupy w identyfikowaniu i rozwiązywaniu problemów metodą facylitacji.

Jest twórcą dwóch narzędzi edukacyjnych: aplikacji oraz portalu MójTrener.edu, oraz kart metaforycznych Motivator. Mówi o sobie, że jest zdeklarowanym humanistą i w życiu kieruje się mottem: „Nie sztuką jest być lepszym od innych, sztuką jest być lepszym od siebie samego z dnia poprzedniego”. 

Przykładowe tematy, które realizuje:

  • budowanie zespołu,
  • motywowanie i rozwijanie,
  • zarządzanie zmianą,
  • skuteczne negocjacje,
  • obsługa trudnego klienta,
  • zarządzanie sobą w czasie,
  • zarządzanie konfliktem,
  • krytyczne myślenie,
  • analiza transakcyjna w organizacji.

*Napisz do nas, jeśli chcesz otrzymać biografię trenera w formacie .PDF