Małgorzata Podolecka

Psycholog, certyfikowany coach i doświadczona trenerka FRIS®

Jest psychologiem, dyplomowanym coachem, trenerką biznesu, praktykiem analizy transakcyjnej, certyfikowaną trenerką PCM® oraz trenerką i redaktorką bloga FRIS®, a także wybranym przez trenerów członkiem pierwszej kadencji Rady Etyki FRIS®.

Przeprowadziła setki sesji i warsztatów FRIS®, coachingu i poradnictwa psychologicznego w organizacjach, indywidualnie i zespołowo. Z FRIS® współpracuje od siedmiu lat. Jest stałą prelegentką na Kongresach FRIS® i autorką webinarów dla trenerów FRIS® w ramach Akademii Trenera FRIS®. Jest także redaktorką i autorką tekstów na blogu FRIS® oraz ebook-a o synergii stylów myślenia.

Małgorzata wspiera klientów w osiąganiu ich celów wykorzystując wykształcenie i wiedzę psychologiczną oraz piętnastoletnie doświadczenie managerskie w dużych organizacjach międzynarodowych.

Pracuję indywidualnie i grupowo z dorosłymi, którzy chcą odkrywać i wykorzystywać swoje prawdziwe predyspozycje, umiejętności i talenty, by mogli żyć i pracować z pasją. Pracuję w obszarze coachingu kariery i talentów, rekrutacji, budowania kompetencji i postaw pracowników i realizacji programów rozwojowych. 

Jest wszechstronnie wykształcona, od zarządzania i marketingu w Poznaniu, przez zarządzanie w modzie i wzornictwie na Politechnice Łódzkiej we współpracy z Universite Lumiere z Lyonu i warsztaty coachingowe w Coaching Academy w Londynie, aż do podyplomowych studiów coachingowych na Uniwersytecie SWPS. 

*Napisz do nas, jeśli chcesz otrzymać biografię trenera w formacie .PDF