Marta Szymanowska

Psycholożka, certyfikowany coach i trenerka biznesu

Absolwentka psychologii Uniwersytetu SWPS, a także studiów z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi na University of Westminster w Londynie. Członkini Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD).

Posiada wieloletnie doświadczenie biznesowe w obszarze human resources, w tym 10-letnie doświadczenie jako trenerka biznesu i coach w firmach z sektora: bankowo-finansowego, edukacji, farmaceutycznego, inżynieryjno-budowlanego, konsultingu i publicznego.

Pracując jako konsultantka w Londynie zrealizowała 400+ szkoleń z zakresu kompetencji miękkich i umiejętności przywódczych, współpracując z międzynarodowymi firmami, jak i największymi instytucjami z sektora publicznego, między innymi: European Medicines Agency, Financial Conduct Authority, Greater London Authority, HM Revenue & Customs, Northern Trust, Sony Europe, czy Transport for London.

Przez kilka lat zarządzała obszarem szkoleń i rozwoju w firmach o globalnym zasięgu, projektując i realizując autorskie programy rozwojowe dla grupy talentów i kadry menedżerskiej, z wykorzystaniem zróżnicowanych metod i narzędzi diagnostycznych. Posiada wiele międzynarodowych certyfikatów, jak i akredytacji (m.in. Personal Performance Coaching Diploma – ICF ACSTH, Certificate in Training Delivery, Extended DISC, Hogan, Insights Discovery, Korn Ferry 360, czy MBTI).

Wieloletnia praca w międzynarodowych i wielokulturowych zespołach w Polsce i za granicą uwrażliwiła ją na wszystkie aspekty związane z różnorodnością i inkluzywnością, co wykorzystuje w codziennej pracy, inspirując liderów do czerpania siły z autentyczności, odwagi i empatii. W swojej pracy zawsze dąży do wysokiej jakości rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta, które mają przynieść wymierne korzyści biznesowe.

Pracuje zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Obszary specjalizacji:
  • Autentyczne przywództwo
  • Budowanie zaangażowania
  • Coaching indywidualny
  • Diagnoza i rozwój potencjału pracowników (AC/ DC, Ocena 360)
  • Efektywność zespołowa
  • Kompetencje menedżerskie
  • Proces zarządzania talentami

*Napisz do nas, jeśli chcesz otrzymać biografię trenera w formacie .PDF